B82724A2501N001
EPCOSEPCOS
B82724A2501N001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82724A2501N001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 82MH 500MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82724A2501N001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82724A2501N001
Tau Wae B82724A2501N001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 82MH 500MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35026 pcs Pepa Raraunga B82724A2501N001.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm) Raupapa B82724
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa B82724A2501N 1
B82724A2501N1
B82724A2501N1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 82mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.776" (19.70mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 82mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2.3 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 2.3 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 500mA Whakaaetanga ENEC, UR, VDE