B82723A2601N001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82723A2601N001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 47MH 600MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82723A2601N001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82723A2601N001
Tau Wae B82723A2601N001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 47MH 600MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48837 pcs Pepa Raraunga B82723A2601N001.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.102" L x 1.063" W (28.00mm x 27.00mm) Raupapa B82723
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa B82723A2601N 1
B82723A2601N1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 47mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.661" (16.80mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 1.65 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 1.65 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 600mA Whakaaetanga UR