B82722J2501N001
EPCOSEPCOS
B82722J2501N001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82722J2501N001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 27MH 500MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82722J2501N001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
540 pcs
1080 pcs
2700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82722J2501N001
Tau Wae B82722J2501N001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 27MH 500MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70596 pcs Pepa Raraunga B82722J2501N001.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.917" L x 0.634" W (23.30mm x 16.10mm) Raupapa B82722
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 495-2749
495-2749-ND
B82722J2501N 1
B82722J2501N 1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 27mH @ 10kHz Teitei (Max) 1.000" (25.40mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.2 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 1.2 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 500mA Whakaaetanga ENEC, UR, VDE