B82721K2601N020
EPCOSEPCOS
B82721K2601N020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82721K2601N020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 15MH 600MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82721K2601N020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82721K2601N020
Tau Wae B82721K2601N020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 15MH 600MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62006 pcs Pepa Raraunga B82721K2601N020.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.717" L x 0.520" W (18.20mm x 13.20mm) Raupapa B82721
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa B82721K2601N 20
B82721K2601N20
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 15mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.823" (20.90mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 700 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 700 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 600mA Whakaaetanga ENEC, UR, VDE