B82721A2301N020
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82721A2301N020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 47MH 300MA 2LN SMD
Ngā Rauemi: B82721A2301N020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82721A2301N020
Tau Wae B82721A2301N020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 47MH 300MA 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62827 pcs Pepa Raraunga B82721A2301N020.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.705" L x 0.681" W (17.90mm x 17.30mm) Raupapa B82721
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa B82721A2301N 20
B82721A2301N20
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 47mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.496" (12.60mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300mA DCR 2.2 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 2.2 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 300mA Whakaaetanga ENEC, UR, VDE