B82720H0015A028
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82720H0015A028
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 28MH 400MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82720H0015A028.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82720H0015A028
Tau Wae B82720H0015A028 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 28MH 400MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67035 pcs Pepa Raraunga B82720H0015A028.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 42V
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm) Raupapa B82720
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa B82720H 15A 28
B82720H15A28
B82720H15A28-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 28mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.551" (14.00mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 28mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.2 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 1.2 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 400mA Whakaaetanga -