B82559A0142A013
EPCOSEPCOS
B82559A0142A013 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82559A0142A013
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.4UH 22A 1.5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82559A0142A013.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82559A0142A013
Tau Wae B82559A0142A013 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 1.4UH 22A 1.5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60974 pcs Pepa Raraunga B82559A0142A013.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.512" L x 0.421" W (13.00mm x 10.70mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ERU13
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-1861-2
B82559A 142A 13
B82559A142A13
Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 1.4µH Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.4µH Shielded Wirewound Inductor 22A 1.5 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.5 mOhm Whakatauranga onamata 22A
I teie nei - Maama 22A