B82498F3821G001
EPCOSEPCOS
B82498F3821G001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82498F3821G001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 180MA 1.9 OHM
Ngā Rauemi: B82498F3821G001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82498F3821G001
Tau Wae B82498F3821G001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 180MA 1.9 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175235 pcs Pepa Raraunga B82498F3821G001.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga - Q @ Freq 23 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa B82498F3821G 1
B82498F3821G1
B82498F3821G1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 820nH Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 300MHz Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 1.9 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max Whakatauranga onamata 180mA