B82498F3120G000
EPCOSEPCOS
B82498F3120G000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82498F3120G000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82498F3120G000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82498F3120G000
Tau Wae B82498F3120G000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166263 pcs Pepa Raraunga B82498F3120G000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa B82498F3120G
B82498F3120G-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz
Inangarangi 12nH Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4GHz Whakaahuatanga Taipitopito 12nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 90 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Whakatauranga onamata 700mA