B82496C3180J000
EPCOSEPCOS
B82496C3180J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82496C3180J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18NH 400MA 450 MOHM
Ngā Rauemi: B82496C3180J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82496C3180J000
Tau Wae B82496C3180J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 18NH 400MA 450 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310100 pcs Pepa Raraunga B82496C3180J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 14 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 495-2026-1 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 18nH Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4GHz Whakaahuatanga Taipitopito 18nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 450 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Whakatauranga onamata 400mA