B82479G1473M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82479G1473M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 2.4A 97 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82479G1473M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82479G1473M000
Tau Wae B82479G1473M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 2.4A 97 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59594 pcs Pepa Raraunga B82479G1473M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa B82479G1
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-77030-1 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.11mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.4A 97 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 97 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.4A
I teie nei - Maama 4A