B82479A1103M000
EPCOSEPCOS
B82479A1103M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82479A1103M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 4.3A 32 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82479A1103M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82479A1103M000
Tau Wae B82479A1103M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 4.3A 32 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71821 pcs Pepa Raraunga B82479A1103M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82479A1
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-2702-6 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.11mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 4.3A 32 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 32 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.3A
I teie nei - Maama 10A