B82477R4362M100
EPCOSEPCOS
B82477R4362M100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82477R4362M100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.6UH 8.05A 10 MOHM
Ngā Rauemi: B82477R4362M100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82477R4362M100
Tau Wae B82477R4362M100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 3.6UH 8.05A 10 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69606 pcs Pepa Raraunga B82477R4362M100.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa B82477R4
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.6µH
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.6µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 10 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8.5A I teie nei - Maama 13A