B82477R4103M100
EPCOSEPCOS
B82477R4103M100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82477R4103M100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 5.9A 18.5 MOHM
Ngā Rauemi: B82477R4103M100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82477R4103M100
Tau Wae B82477R4103M100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 5.9A 18.5 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75564 pcs Pepa Raraunga B82477R4103M100.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa B82477R4
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-4548-2 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 6.2A 18.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 18.5 mOhm Max Whakatauranga onamata 6.2A
I teie nei - Maama 8.75A