B82476A1103M000
EPCOSEPCOS
B82476A1103M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82476A1103M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 3.9A 27 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82476A1103M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82476A1103M000
Tau Wae B82476A1103M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 3.9A 27 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78444 pcs Pepa Raraunga B82476A1103M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82476A1
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-2685-1 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.9A 27 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 27 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.9A
I teie nei - Maama 3.8A