B82475M1224K000
Hua Hua
Tau Wae: B82475M1224K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 660MA 730 MOHM
Ngā Rauemi: B82475M1224K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82475M1224K000
Tau Wae B82475M1224K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 660MA 730 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68620 pcs Pepa Raraunga B82475M1224K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82475M1
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa B82475M1224K
B82475M1224K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 730 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max Whakatauranga onamata 660mA
I teie nei - Maama 700mA