B82475A1474K000
Hua Hua
Tau Wae: B82475A1474K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 420MA 1.48 OHM
Ngā Rauemi: B82475A1474K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82475A1474K000
Tau Wae B82475A1474K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 420MA 1.48 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92433 pcs Pepa Raraunga B82475A1474K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm)
Ētahi Ingoa B82475A1474K
B82475A1474K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 1.48 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.48 Ohm Max Whakatauranga onamata 420mA
I teie nei - Maama 450mA