B82473A1103K000
Hua Hua
Tau Wae: B82473A1103K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82473A1103K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82473A1103K000
Tau Wae B82473A1103K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88162 pcs Pepa Raraunga B82473A1103K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82473A1
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa B82473A1103K
B82473A1103K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.3A
I teie nei - Maama 2.5A