B82469G1153M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82469G1153M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 600MA 370 MOHM
Ngā Rauemi: B82469G1153M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82469G1153M
Tau Wae B82469G1153M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 600MA 370 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5835 pcs Pepa Raraunga B82469G1153M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa B82469G1
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-4062-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 370 mOhm
Whakatauranga onamata 600mA I teie nei - Maama 590mA