B82464A4224K000
EPCOSEPCOS
B82464A4224K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82464A4224K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 690MA 610 MOHM
Ngā Rauemi: B82464A4224K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82464A4224K000
Tau Wae B82464A4224K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 690MA 610 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63183 pcs Pepa Raraunga B82464A4224K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82464A4
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-2010-2
B82464A4224K
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 690mA 610 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max Whakatauranga onamata 690mA
I teie nei - Maama 850mA