B82462G4222M000
EPCOSEPCOS
B82462G4222M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82462G4222M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2.55A 25 MOHM
Ngā Rauemi: B82462G4222M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82462G4222M000
Tau Wae B82462G4222M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2.55A 25 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76324 pcs Pepa Raraunga B82462G4222M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa B82462G4
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-1991-6 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.55A 25 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.55A I teie nei - Maama 2.6A