B82442T1225J50
EPCOSEPCOS
B82442T1225J50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82442T1225J50
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2MH 100MA 22.5 OHM
Ngā Rauemi: B82442T1225J50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82442T1225J50
Tau Wae B82442T1225J50 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2MH 100MA 22.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4465 pcs Pepa Raraunga B82442T1225J50.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 2220 (5650 Metric) Rahi / Rahi 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 252kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82442T1225J050 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 252kHz Inangarangi 2.2mH
Teitei - Tae (Max) 0.209" (5.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 22.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 22.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 100mA I teie nei - Maama 168mA