B82442H1333J000
EPCOSEPCOS
B82442H1333J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82442H1333J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 560MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: B82442H1333J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82442H1333J000
Tau Wae B82442H1333J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 560MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105540 pcs Pepa Raraunga B82442H1333J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 2220 (5650 Metric) Rahi / Rahi 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82442H1333J
B82442H1333J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.209" (5.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 500 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Whakatauranga onamata 560mA