B82442A1984A
EPCOSEPCOS
B82442A1984A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82442A1984A
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 980UH 85MA 15 OHM SMD
Ngā Rauemi: B82442A1984A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82442A1984A
Tau Wae B82442A1984A Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 980UH 85MA 15 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5831 pcs Pepa Raraunga B82442A1984A.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±0.3nH
Pūrere Pūrere Whakarato 2220 (5650 Metric) Rahi / Rahi 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 8 @ 16kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82442A1984A000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 16kHz Inangarangi 980µH
Teitei - Tae (Max) 0.209" (5.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 980µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 15 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 15 Ohm Max
Whakatauranga onamata 85mA I teie nei - Maama -