B82442A1224K000
EPCOSEPCOS
B82442A1224K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82442A1224K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 170MA 2.72 OHM
Ngā Rauemi: B82442A1224K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82442A1224K000
Tau Wae B82442A1224K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 170MA 2.72 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112912 pcs Pepa Raraunga B82442A1224K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 2220 (5650 Metric) Rahi / Rahi 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-1776-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.209" (5.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.9MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 2.72 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 2.72 Ohm Max Whakatauranga onamata 170mA