B82442A1104J000
EPCOSEPCOS
B82442A1104J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82442A1104J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 250MA 1.28 OHM
Ngā Rauemi: B82442A1104J000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82442A1104J000
Tau Wae B82442A1104J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 250MA 1.28 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87579 pcs Pepa Raraunga B82442A1104J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 2220 (5650 Metric) Rahi / Rahi 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82442A1104J
B82442A1104J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.209" (5.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.28 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.28 Ohm Max Whakatauranga onamata 250mA