B82432T1274K000
EPCOSEPCOS
B82432T1274K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82432T1274K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270UH 120MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: B82432T1274K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82432T1274K000
Tau Wae B82432T1274K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 270UH 120MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136505 pcs Pepa Raraunga B82432T1274K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 (4532 Metric) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-1979-1 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 270µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.3MHz Whakaahuatanga Taipitopito 270µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 10.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 10.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 120mA