B82432A1393K000
EPCOSEPCOS
B82432A1393K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82432A1393K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED INDUCT 39UH 220MA 2.05 OHM
Ngā Rauemi: B82432A1393K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82432A1393K000
Tau Wae B82432A1393K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED INDUCT 39UH 220MA 2.05 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 162924 pcs Pepa Raraunga B82432A1393K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 (4532 Metric) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82432A1393K Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 39µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 2.05 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 2.05 Ohm Max
Whakatauranga onamata 220mA I teie nei - Maama -