B82422T3120K000
EPCOSEPCOS
B82422T3120K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422T3120K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12NH 450MA 110 MOHM
Ngā Rauemi: B82422T3120K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422T3120K000
Tau Wae B82422T3120K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 12NH 450MA 110 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 409886 pcs Pepa Raraunga B82422T3120K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 17 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82422T3120K
B82422T3120K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 12nH Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.5GHz Whakaahuatanga Taipitopito 12nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 110 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Whakatauranga onamata 450mA