B82422T1562J000
EPCOSEPCOS
B82422T1562J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422T1562J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 200MA 1.6 OHM
Ngā Rauemi: B82422T1562J000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422T1562J000
Tau Wae B82422T1562J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 200MA 1.6 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 356531 pcs Pepa Raraunga B82422T1562J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82422T1562J
B82422T1562J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 45MHz Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 200mA