B82422T1274J000
EPCOSEPCOS
B82422T1274J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422T1274J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270UH SMD
Ngā Rauemi: B82422T1274J000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422T1274J000
Tau Wae B82422T1274J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 270UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5703 pcs Pepa Raraunga B82422T1274J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82422T1274J
B82422T1274J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 270µH Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 270µH Unshielded Wirewound Inductor 2-SMD, J-Lead