B82422T1151K000
EPCOSEPCOS
B82422T1151K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422T1151K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150NH 450MA 180 MOHM
Ngā Rauemi: B82422T1151K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422T1151K000
Tau Wae B82422T1151K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 450MA 180 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 357605 pcs Pepa Raraunga B82422T1151K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82422T1151K
B82422T1151K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 150nH Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 700MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 180 mOhm 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Whakatauranga onamata 450mA