B82422H1684J000
EPCOSEPCOS
B82422H1684J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422H1684J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 61MA 31 OHM SMD
Ngā Rauemi: B82422H1684J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422H1684J000
Tau Wae B82422H1684J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 61MA 31 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230253 pcs Pepa Raraunga B82422H1684J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-77061-2
B82422H1684J
B82422H1684J-ND
B82422H1684J000-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3MHz Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 61mA 31 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 31 Ohm Max Whakatauranga onamata 61mA