B82422H1474J000
EPCOSEPCOS
B82422H1474J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422H1474J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 76MA 20 OHM SMD
Ngā Rauemi: B82422H1474J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422H1474J000
Tau Wae B82422H1474J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 76MA 20 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163475 pcs Pepa Raraunga B82422H1474J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-77060-6 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 470µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 76mA 20 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 20 Ohm Max
Whakatauranga onamata 76mA I teie nei - Maama -