B82422H1332J000
EPCOSEPCOS
B82422H1332J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422H1332J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM
Ngā Rauemi: B82422H1332J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422H1332J000
Tau Wae B82422H1332J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 174593 pcs Pepa Raraunga B82422H1332J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-77056-6 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 180 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Whakatauranga onamata 770mA I teie nei - Maama -