B82422H1154J000
EPCOSEPCOS
B82422H1154J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422H1154J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 120MA 7.5 OHM
Ngā Rauemi: B82422H1154J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422H1154J000
Tau Wae B82422H1154J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 120MA 7.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 223211 pcs Pepa Raraunga B82422H1154J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-77055-2
B82422H1154J
B82422H1154J-ND
B82422H1154J000-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 7.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 120mA I teie nei - Maama -