B82422A3270J108
EPCOSEPCOS
B82422A3270J108 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422A3270J108
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27NH 600MA 140 MOHM
Ngā Rauemi: B82422A3270J108.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422A3270J108
Tau Wae B82422A3270J108 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 27NH 600MA 140 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 348976 pcs Pepa Raraunga B82422A3270J108.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 23 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ceramic
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10MHz Inangarangi 27nH
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.85GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 140 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Whakatauranga onamata 600mA I teie nei - Maama -