B82422A1153J100
EPCOSEPCOS
B82422A1153J100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422A1153J100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 165MA 1.85 OHM
Ngā Rauemi: B82422A1153J100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422A1153J100
Tau Wae B82422A1153J100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 165MA 1.85 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 368421 pcs Pepa Raraunga B82422A1153J100.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-77048-2
B82422A1153J100-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 165mA 1.85 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.85 Ohm Max Whakatauranga onamata 165mA