B82422A1103K100
EPCOSEPCOS
B82422A1103K100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82422A1103K100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD
Ngā Rauemi: B82422A1103K100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82422A1103K100
Tau Wae B82422A1103K100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238255 pcs Pepa Raraunga B82422A1103K100.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 2.52MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-1695-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 1.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 180mA