B82145A1154J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82145A1154J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 770MA 900 MOHM
Ngā Rauemi: B82145A1154J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82145A1154J000
Tau Wae B82145A1154J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 770MA 900 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172758 pcs Pepa Raraunga B82145A1154J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.472" L (6.50mm x 12.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HLBC
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa B82145A1154J
B82145A1154J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 900 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Whakatauranga onamata 770mA