B82144F2563J000
EPCOSEPCOS
B82144F2563J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82144F2563J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH
Ngā Rauemi: B82144F2563J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82144F2563J000
Tau Wae B82144F2563J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106657 pcs Pepa Raraunga B82144F2563J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LBC
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 79.6kHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 495-6807-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 56µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 310 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.6A
I teie nei - Maama 1.3A