B82144A2473J000
EPCOSEPCOS
B82144A2473J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82144A2473J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 800MA 500 MOHM TH
Ngā Rauemi: B82144A2473J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82144A2473J000
Tau Wae B82144A2473J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 800MA 500 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267318 pcs Pepa Raraunga B82144A2473J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LBC
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 495-5622-2
B82144A2473J
B82144A2473J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 500 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Whakatauranga onamata 800mA