B82144A2305A500
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82144A2305A500
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.05MH 100MA 12 OHM TH
Ngā Rauemi: B82144A2305A500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82144A2305A500
Tau Wae B82144A2305A500 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 3.05MH 100MA 12 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4413 pcs Pepa Raraunga B82144A2305A500.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LBC
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 16kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.05mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 600kHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.05mH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 12 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max Whakatauranga onamata 100mA