B82141A1123K000
EPCOSEPCOS
B82141A1123K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82141A1123K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH
Ngā Rauemi: B82141A1123K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82141A1123K000
Tau Wae B82141A1123K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 375538 pcs Pepa Raraunga B82141A1123K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SBC
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa B82141A1123K
B82141A1123K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 385mA 670 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 670 mOhm Max Whakatauranga onamata 385mA