B81130C1153M
EPCOSEPCOS
B81130C1153M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B81130C1153M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 20% 275VAC RAD
Ngā Rauemi: B81130C1153M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B81130C1153M
Tau Wae B81130C1153M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 20% 275VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4497 pcs Pepa Raraunga B81130C1153M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Raupapa B81130
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-1381
B81130C1153M000
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.015µF