B81123C1103M000
EPCOSEPCOS
B81123C1103M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B81123C1103M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 20% 500VAC RAD
Ngā Rauemi: B81123C1103M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B81123C1103M000
Tau Wae B81123C1103M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 20% 500VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81298 pcs Pepa Raraunga B81123C1103M000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Raupapa B81123
Ratonga Y1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-1655
B81123C1103M
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono EMI, RFI Suppression