B81122A1153M
EPCOSEPCOS
B81122A1153M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B81122A1153M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: B81122A1153M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B81122A1153M
Tau Wae B81122A1153M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5326 pcs Pepa Raraunga B81122A1153M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Raupapa B81122
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-1637
B81122A1153M000
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 0.015µF