B78417A2287A003
EPCOSEPCOS
B78417A2287A003 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78417A2287A003
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CURR SENSE XFMR 1:125 SMD
Ngā Rauemi: B78417A2287A003.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78417A2287A003
Tau Wae B78417A2287A003 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 23050 pcs Pepa Raraunga B78417A2287A003.pdf
Taumaha 0.006 lb (2.72g) Momo Invasive
Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua 1:125 Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Rahi / Rahi 0.417" L x 0.480" W (10.60mm x 12.20mm) Raupapa B78417
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Ētahi Ingoa 495-7238-6 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 11mH
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Mahinga Rawe 50kHz ~ 250kHz
Time Energy (E.T.) - Whakaahuatanga Taipitopito 1:125 Current Sense Transformer 50kHz ~ 250kHz 1.9 mOhm Primary, 5.3 Ohm Secondary 11mH Surface Mount
DC Resistance (DCR) 1.9 mOhm Primary, 5.3 Ohm Secondary Te Ratonga o Naianei -