B78108T1153J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78108T1153J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 185MA 2.7 OHM TH
Ngā Rauemi: B78108T1153J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78108T1153J000
Tau Wae B78108T1153J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 185MA 2.7 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 384714 pcs Pepa Raraunga B78108T1153J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa MCC
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa B78108T1153J
B78108T1153J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 45MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 2.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 185mA