B78108T1103J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78108T1103J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 230MA 1.7 OHM TH
Ngā Rauemi: B78108T1103J000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78108T1103J000
Tau Wae B78108T1103J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 230MA 1.7 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4242 pcs Pepa Raraunga B78108T1103J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa MCC
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa B78108T1103J
B78108T1103J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1.7 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Whakatauranga onamata 230mA I teie nei - Maama -